Araç iç Aydınlatma

Araç iç Aydınlatma

Aracınız için oto iç aydınlatma oldukça lüks ve hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Fabrika çıkışı birçok modelde bulunmayan veya paket içerisine dahil edilmeyen otomobiller için oto iç aydınlatma sistemini aracınız içerisine yerleştiriyoruz. Aracınızın orijinal yapısına zarar vermeden gerçekleştireceğimiz bu işlem otomobiliniz içerisinde muhteşem bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Kaliteli ve özenli şekilde çalışan ekibimiz fabrikanın kullandığı üst düzey materyaller ile bu sistemi aracınıza yerleştireceğinden dolayı uzun seneler boyunca sistem düzgün bir şekilde çalışacaktır. Olası deforme ve problemlerde servisimize gelerek bizlerden destek alabilirsiniz.

Oto İç Aydınlatma Ampulleri

İç aydınlatma ampulleri oldukça hassas materyaller olduğundan dolayı elektrik aksan konusunda son derece titiz çalışılmalıdır. Aynı şekilde bu duruma dikkat edilmez ise aracınızın sigortalarında problem oluşabilir. Voltaj ve akım değerlerine dikkat edilerek yapılması gereken bu işlem oto iç aydınlatma için son derece önemlidir. Farklı renk seçenekleri veya birçok rengi içerisinde barındıran led ampuller arasından tercih yaparak aracınız için en uygun renkleri seçebilirsiniz. Herhangi bir şekilde ısı yaymayan led ampuller aracınızın iç kaplamasına hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Gölge detaylarını en iyi şekilde kullanabilmek için otomobil içerisinde keskin köşeler veya tavan üzerinde ampuller kullanılmaktadır. Sistem büyük bir özenle ekibimiz tarafından yerleştirilmekte ve gerekli elektrik testleri yapılmaktadır. İzmir Araç iç aydınlatma ve Bornova oto iç aydınlatma çalışmalarımızda sizlere Bosch Car Service kalitesini sunmaktayız.

İç Aydınlatma Sistemleri

Otomobil içi aydınlatma sistemleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Tavan Aydınlatma
  • Okuma lambaları
  • Zemin ve kapı aydınlatma
  • Torpido gözü aydınlatma
  • Gösterge Lambaları
Şekilde sıralanan oto iç aydınlatma sistemleri aracınıza yeni bir görüntü verecektir. Genel olarak son model araçlarda bulunan bu sistemler aracınızı adeta fabrikadan yeni çıkmış gibi gösterecektir. Oto iç aydınlatma konusunda güvenilir bir servis arıyorsanız servisimizi tercih edebilirsiniz. Sistemlerimiz içerisinde en yüksek kalite materyal ve bileşenleri tercih etmekteyiz. Bu bileşenler sayesinde kurulmuş olan aydınlatma sistemi uzun seneler boyunca problemsiz bir şekilde işlevini yerine getirebilmektedir. Aracınızın elektrik aksanına zarar vermeden stabil bir şekilde çalışan bu sistemler elektrik konusunda aracınıza herhangi bir problem çıkarmayacaktır. Farklı tasarım ve renk seçenekler arasından tercih yaparak kendiniz için en uygun aydınlatma seçeneğini tercih edebilirsiniz.

İlgili Konular

Araç Kazası Sonrası Neler Yapılmalı?

Araç Kazası Sonrası Neler Yapılmalı?

Kaza sonrasında araç sahipleri panik ve sinirli olabilmektedir. Böyle durumlarda araç sahiplerinin sakin bir tavırda olması işlemlerin aksamaması açısından çok önemlidir. Trafik kazası sonrasında hayati kontrollerin yapılması ve can güvenliğinin sağlanması adına yapılması gereken durumlar vardır.

Rehbere git

Lastik yakıt tüketimini ne kadar etkiler?

Lastik, aracın ilerlemesine sağlayan araç parçasıdır. Araçtaki her parçanın aktif olarak kullanılması yakıt tüketimini etkilemektedir. Yakıt tüketimini hem olumlu hem de olumsuz anlamda etkileyen lastiklerin bu anlamda payı büyüktür. Araca takılan lastiğin araç ile uyumlu olması ve mevsim lastiği olması yakıt tüketimini olumlu anlamda etkilemektedir. Yüzde 20 oranında enerji tasarrufu sağlamak

Rehbere git
Lastik yakıt tüketimini ne kadar etkiler?
Arabalar kaç binde bakıma girer?

Arabalar kaç binde bakıma girer?

Araçların, yıl içerisinde alması gereken bakımlar vardır. Bu bakımlar sayesinde araçların performansı artırılmakta ve daha uzun süre kullanım ömrü oluşturulmaktadır. Bakım sürelerinin oluşmasındaki etken araçların yakıt türüdür. Benzin ve dizel araçların bakım periyotları birbirinden farklıdır. Bakım periyotları için ayrılan süreyi dolduramayan araç sahipleri yıl içerisinde bir defa da olsa periyodik bakım veya bahar bakım hizmetinden yararlanmalıdır.

Rehbere git

Yaz lastiği kaç dereceye kadar kullanılır?

Lastiklerin ömrü, hem kullanım sıklığına hem de sıcaklığa bağlı olarak değişmektedir. Kış lastikleri çok soğuk havalara dayanabilen bir yapıda üretilmektedir. Ancak yaz lastikleri çok soğuk havalarda etkisini kaybetmektedir. Yaz lastiğinin kullanım derecesi 7 derecesinin üzerindedir. En iyi performansı bu derece ve üzerindeki derecelerde sağlamaktadır. Çok soğuk havalarda yaz lastiği kullanmak lastiğin yol tutuş özelliğini kaybetmesine sebep olmaktadır. Bu gibi durumların yaşanmaması adına her

Rehbere git
Yaz lastiği kaç dereceye kadar kullanılır?