İzmir Citroen Servisi

İzmir Citroen Servisi

İzmir Citroen servisi, İzmir’de hizmet sunan ve hizmet sınırlarını il geneline yaymış olan bir yetkili oto bakım servisidir. Servis, her model Citroen araca ev sahipliği yapmaktadır. Servisin içerisinde yapılan bakımlar, son teknoloji ekipmanlar ve uzman personeller aracığıyla gerçekleştirilmektedir. Neden Özrenotek İzmir yetkili servisi sorusuna verilebilecek cevaplar ise aşağıda verildiği gibidir;

  • Personeli, belirli kriterler nezdinde seçilmektedir. Bu kriterlerin başında ise alan çerçevesinde deneyimin geldiğini söylemek mümkündür.
  • Her personelin uzmanlık alanı farklıdır. Araç modeline, yaşına ve duyulan ihtiyaçlara göre personel yönlendirmesi yapılmaktadır.
  • Sunulan hizmetler, hizmette verimliliğin desteklenmesi açısından belirli kriterler nezdinde hareket etmektedir.
  • Hizmet garantilidir. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalan araç sahiplerinin İzmir Citroen servisinden tekrar yararlanmaları mümkündür.

İzmir Citroen Servisi

İzmir Citroen Yedek Parça Takımı

İzmir Citroen Yedek Parça Takımı

Yedek parça, araçta işlevini yitirmiş ve aracın görüntüsünü olumsuz etkileyen parçaların yerine takılan yeni parçalardır. Takılan yedek parçalar ile araç eski dinamik yapısına kavuşmaktadır. Servis üzerinden her model Citroen aracın yedek parça işlemi aktif olarak gerçekleştirilmektedir. Ancak yedek parça konusunda dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bunlar;

  1. Yedek parça yetkili bir Citroen servise taktırılmalıdır.
  2. Araç ile uyumlu parçaların tercih edilmesi gerekir. Araca takılacak yedek parçanın mevcut parçadan büyük veya küçük olması doğru değildir. 
  3. Yedek parçalar, Citroen firma standartlarına uygun olarak üretilen parçalardan seçilmelidir. Araca takılan sahte parçalar, aracın satış sırasında değer kaybı yaşamasına sebep olacaktır.

İzmir Citroen Yedek Parça Takımı

İzmir Citroen Servis Ücreti

İzmir Citroen Servis Ücreti

Citroen servis, her model Citroen servis için hizmet veren geniş bir yetkili servistir. Servise bu anlamda farklı nedenlerden birçok araç gelmektedir. Servise gelen her aracın sorunu aynı değildir. Aracın marka ve modeli aynı diye aynı ücretlendirmeye tabi tutulacağı algısı yanlıştır. Çünkü fiyatı belirleyen tek şey araçta oluşan hasar veya arızanın ne olduğudur. Bu anlamda konuyla ilgili doğru ve net bilgi servis üzerinden alınmalıdır.

İzmir Citroen Servis Ücreti

En Yakın Citroen Bakım Servisi

En Yakın Citroen Bakım Servisi

Doğru bir araç servise çalışmak oldukça önemlidir. Servis seçimi yaparken araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken nokta servisin daha önce Citroen marka model araçlarla çalışıp çalışmadığına bakılmasıdır. Daha önce Citroen marka ile çalışmayan bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Araçta oluşmuş bir hasar veya arıza durumunda en yakın Citroen servisine başvurulmalıdır. İzmir Fren tamir bakım

En Yakın Citroen Bakım Servisi