İzmir Dacia Servisi

İzmir Dacia Servisi

İzmir Dacia servis, kurulduğu günden bu yana yetkin ve donanımlı  kadrosuyla  araç bakım ve onarım hizmeti vermektedir.  Bugüne kadar  saymakla bitmeyecek kadar mutlu müşterisiyle  araç tamiri  yapan firma,  uzun yıllardır araç bakım alanında kaliteden  ödün vermeden  hizmetlerini sürdürmüş ve  bu sektörde adını sıkça duyurmuştur. 

Güven Ve Kalite
Firma, araç bakım hizmetleri konusunda herhangi bir sorun yaşamadan  araçların bakım ve onarımının  yapılması için titiz bir şekilde hizmet vermektedir.  Firma Bosch yetkili servislerinden biri olması sebebiyle köklü bir geçmişe sahiptir.  Bu geçmiş firmanın beraberinde kalite ve güveni de  tam anlamıyla sağlamasına sebep olmaktadır.

Deneyimli Yapı
Firma,  gerek sunduğu hizmet ile gerek kullandığı ekipmanlar ile profesyonelliği içerisinde barındırmaktadır.  Firma,  bakım hizmetlerini alanında eğitim almış ve konuyla ilgili her ayrıntıya hâkim uzman  kadro aracılığıyla gerçekleştirmektedir.  Firmadaki  personeller,  güler yüzlü ve samimi bir dille araç sahiplerine bilgi vermektedir.  Tamir işlemleri  son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir.  Firma, araç bakım konusunda çıkan yeni gelişmelerden anında haberdar olup  kendi bünyesine katma konusunda  usta bir şekilde çalışmaktadır.  

İzmir Dacia Servisi

İzmir Dacia Kasko, Sigorta Ve Servis Ücreti

İzmir Dacia Kasko, Sigorta Ve Servis Ücreti

Kasko ve Sigorta
Aracın  ihtiyaç duyduğu her türlü bakım ve onarım hizmetleri firmanın bünyesinde araç sahiplerine sunulmaktadır.  Sunulan bu hizmetler,  kasko ve sigorta ile beraber yürütülmektedir.  Araca uygulanan her bakım  ve onarım gerekli belgelerle  raporlanmaktadır.  Hizmetlerin büyük bir bölümü  araç sahibinin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmektedir. 

Yedek Parça
Aracın hem görüntüsünü hem de performansını olumsuz anlamda etkileyen yedek parça, dikkat edilmesi gereken ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Servis, yedek parça hizmetini Dacia firma standartlarında üretilmiş parçalarla sağlamaktadır. Araca takılan her yeni parça orijinal ve araç ile uyumlu bir şekilde çalışacak parçalardan seçilmektedir. Bu anlamda yedek parça taktıracak araç sahipleri bu hizmeti mutlaka servis üzerinden almalıdır.

Servis Ücreti
Servis ücretini belirlemek adına yetkililer, öncelikli olarak aracı ayrıntılı bir şekilde muayene etmektedir. Yapılan kontroller sonucunda hasar ne ise ona göre servis,  ücreti belirtmektedir. Bu anlamda net bir fiyat belirtmek doğru değildir. Araçta oluşmuş en ufak bir sorunda en yakın Dacia servisine başvurulmalıdır.

İzmir Dacia Kasko, Sigorta Ve Servis Ücreti