İzmir Fiat Servisi

İzmir Fiat Servisi

İzmir Fiat servisi, her marka ve model Fiat araç için aktif olarak çalışan yetkili servistir. Servisin içerisinde aracın ihtiyaç duyduğu teknik ve mekanik pek çok bakım hizmeti verilmektedir. Servisin içerisinde sunulan hizmet, alanında uzman ekiplerle devam etmektedir.  Servis içerisindeki bakım ünitelerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır.

İzmir Fiat Yedek Parça
Yedek parça, aracın her hangi sebepten ötürü hasar gören parçasının yerine takılan yeni parçalardır. İzmir Fiat servisi olarak, Fiat firma standartlarında üretilmiş orijinal yedek parçalarla çalışmaktadır. Yedek parça hizmetini alanında uzman personeller takmaktadır. Araca takılan her yeni parça, araç ile uyumlu ve sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Araca takılan parçaların orijinal olması aracın değer kaybetmemesi açısından çok önemlidir. Bu anlamda araç sahipleri yedek parça hizmetini yetkili bir servis üzerinden almalıdır.

İzmir Fiat Servisi

İzmir Fiat Kasko, Sigorta Ve Vale Hizmeti

İzmir Fiat Kasko, Sigorta Ve Vale Hizmeti

İzmir Fiat Kasko ve Sigorta
İzmir Fiat servisi içerinde uygulanan her işlem, gerekli kurumlardan izin alınarak sürdürülmektedir. Aracın sigorta ve kasko işlemleri, bakım sırasında yetkililer tarafından takip edilmektedir. Araca uygulanacak her bakım, araç sahibi ile görüşülmektedir. Bu anlamda aracın serviste kaldığı süre zarfında, araç sahibi de bakım işlemlerine dahil edilmekte ve ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir.

İzmir Fiat Servis Ücreti
Servis, her model Fiat aracın hasar ve arızasından sorumludur. Servise gün boyu farklı sebeplerden birçok araç giriş yapmaktadır. Yetkililerin servise giriş yapan her araca ilk olarak uyguladığı işlem bilgisayarlı cihazlarla arıza tespiti yapmaktır. Yapılan tespitler ile araçta oluşan hasar raporlanmaktadır. Çıkan sonuçlara göre servis yetkilileri, aracın kaç gün serviste kalacağı ve alınacak servis ücretleri ile ilgili araç sahiplerini bilgilendirmektedir.

İzmir Fiat Vale Hizmeti
Vale hizmetini günümüzde pek çok araç servisi kullanmaktadır. İzmir Fiat servisi, araç sahiplerinin hızlı bir şekilde sonuç alması adına vale hizmetini kullanmaktadır. Vale personelleri sayesinde araç sahiplerinin servise gelmeden araç teslimi yapmasına olanak tanınmaktadır.

Vale hizmetini servisin bünyesinde çalışan vale personelleri sürdürmektedir. Bu hizmetten sorumlu personeller, araç giriş çıkışını sağlamak adına çalışmaktadır. Bakım ve onarım hizmetinin hızlı bir şekilde alınması ve zamanın iyi değerlendirilmesi açısından servis, her araç sahibi için bu hizmeti ulaşılabilir kılmaktadır.

İzmir Fiat Kasko, Sigorta Ve Vale Hizmeti

Bornova Fiat Servisi Aracınızın Kaliteli Hizmetle Buluşma Noktası

Bornova Fiat Servisi Aracınızın Kaliteli Hizmetle Buluşma Noktası

Bornova'da aracınız için güvenilir ve kaliteli bir servis hizmeti mi arıyorsunuz? Bornova Fiat Servisi olarak en güncel teknolojilerle donatılmış modern tesis ve uzman ekibimiz ile aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimiz, Fiat marka aracınızın her zaman güvenle ve sorunsuz yollarda olabilmesi için şekillenmektedir. Uygun fiyatı her zaman kaliteli hizmet ile buluşturmak amacıyla verdiğimiz Bornova Fiat servisi desteğimizde;
Periyodik bakım, Onarım, lastik servisi, oto klima servis desteği, akü kontrol ve değişimi, yedek parça değişimi yer almaktadır.
Aracınızın motor ömrünü uzatmak ve performansını korumak için gerçekleştirdiğimiz periyodik bakım hizmetimizden faydalanabilir, her türlü mekanik ve elektrik arızasında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Lastik değişiminden balans ayarıma kadar tüm lastik ihtiyaçlarınız için de yine Bornova Fiat Servisi'ne güvenebilirsiniz. Oto klima sistemlerinde yaşanan soğutma veya ısıtma fonksiyonları kaybında, orijinal yedek parça değişimi ve akü desteğine ihtiyaç duyduğunuz her anda servisimizden yardım alabilirsiniz.
Uzman kadro, tecrübeli ve eğitimli ekibimiz, aracınızın tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için titizlikle çalışmaktadır

Bornova Fiat Servisi Aracınızın Kaliteli Hizmetle Buluşma Noktası