İzmir Hyundai Servisi

İzmir Hyundai Servisi

İzmir Hyundai servisi,  deneyimli kadrosuyla her marka ve model Hyundai araca tamir hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır, araç bakım konusunda kaliteden ödün vermeden namını araç servisleri arasında sıkça duyurmuştur. Firma, önceleri küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Ancak şimdilerde yurdun dört bir yanından araç sahibine ev sahipliği yapmaktadır.

Köklü Geçmiş
Bakım hizmetleri konusunda tecrübe çok önemlidir. Özellikle yeni çıkan araçların mekanik bağlantıları tecrübe gerektirmektedir. Firma bu tecrübeyi köklü geçmişi ile müşterilere sunmaktadır.

Son Teknoloji Ekipman
Araçların bakımı sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar, her araçla uyum sağlayacak donanımdadır. Servis içerisinde her marka model aracı tamir işlemlerinde kullanılmak üzere oluşturulmuş bir ekipman bölümü vardır. Bu ekipmanları, alanında uzman bilgili yetkililer kullanmaktadır. Özrenotek olarak sizlere Bosch kalite ve güvencesiyle hizmet sunmaktayız.

İzmir Hyundai Servisi

İzmir Hyundai Ücretlendirme Ve Hizmetler

İzmir Hyundai Ücretlendirme Ve Hizmetler

Yedek Parça
Yedek parça aracın hasar gören bölümünün iyileştirilmesi amacıyla araca takılan yeni parçalardır. Firma, Hyundai marka model her araca yedek parça hizmeti vermektedir. Yedek parça firma standartlarında üretilmiş orijinal parçalardan oluşmaktadır. Bu anlamda firma “orijinallik” konusunda üst noktada hizmet vermektedir.

Doğru Ücretlendirme
Aracın hasarına göre servis ücretleri değişiklik göstermektedir. Ancak firma, ücretlendirmeleri doğru ve uygun bir şekilde belirlemektedir.  Bu anlamda firma, fazla ücretlendirmeden kaçınmaktadır.
Servis, araç sahipleri için ekstra bakım ve onarım kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalar ile araç sahipleri mutlu bir şekilde firmadan ayrılmaktadır. Çünkü firmanın önceliği, müşterilerin istediği kalitede ve fiyatta bakımları almalarıdır.

Oto Vale Hizmeti
Araç bakım hizmetlerinin hızlı bir şekilde devam etmesi adına Hyundai servis, vale hizmetinden yararlanmaktadır. Bu hizmet ile araç sahiplerinin araçları bulunduğu konumdan alınıp servise getirilmektedir. Bu hizmet ile amaçlanan hem araç sahibinin servise güvenini artırmak hem de bakım işlemlerine vakit kaybetmeden başlamasını sağlamaktır.

Oto vale hizmetini sağlayan personeller, firmanın vale bölümünde çalışan ve her aracı kullanabilen kişilerden seçilmiştir. Bu personeller,  her aracı hızlı ve düzgün bir şekilde servise götürüp getirme konusunda aktif olarak çalışmaktadır. Araç sahiplerinin aklında her hangi bir soru bırakmamak adına vale personelleri firma üniforması ile araç teslimi yapmaktadır. İzmir oto servisi noktamızda tüm Hyundai servisleriniz için hizmetinizdeyiz.

İzmir Hyundai Ücretlendirme Ve Hizmetler