İzmir Opel Servisi

İzmir Opel Servisi

İzmir Opel servis,  her model Opel aracın teknik bakımlarından sorumlu yetkili servistir. Servis, kurulduğu günden bu yana hizmet yapısını artırmış ve kendini araç servisleri arasında üst sıralara taşımıştır. Öyle ki servis, önceleri küçük bir alana hizmet verirken şimdilerde yurdun dört bir yanından gelen araca bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır.

İzmir Opel Yedek Parça
Yedek parça, aracın işlevini kaybeden kısımlarını düzeltmek ve aracı eski görüntüsüne kavuşmasını sağlamak adına araca takılan yeni parçalardır. Servis, Opel firma standartlarında üretilen orijinal parçaları araca takmaktadır. Firma, araç ile sorunsuz bir şekilde uyum içinde çalışacak parçalar tercih edilmektedir. Yedek parça hizmetini alanında uzman bir ekip sağlamaktadır.

Son Teknoloji Ekipman
Bakım sırasında kullanılan birçok ekipman vardır. Bu ekipmanlar bakım bölümlerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Özellikle yeni çıkan ekipmanların kullanımı tecrübe ve donanım gerektirmektedir. Bu anlamda servis, işlemlerin tamamını son teknoloji ekipmanlar ile sağlamaktadır. Özrenotek olarak sizlere İzmir ilinde profesyonel servis hizmeti sunmaktayız.

İzmir Opel Servisi

İzmir Opel İletişim Ve Hizmetler

İzmir Opel İletişim Ve Hizmetler

İletişim ve Doğru Bilgi
Araç bakım hizmetlerini araç sahibine doğru bir şekilde anlatmak çok önemlidir. Bilgi aktarımı sırasında servis yetkililerinin de konuyla ilgili yeterli donanıma sahip olması gerekir. Bu anlamda her elaman araç konusunda bilgili ve uzman bir ekip tarafından seçilmektedir. Araç sahibine verilen her bilgi güler yüzlü ve araç sahibinin anlayacağı bir dille sunulmaktadır.

Oto Vale Hizmeti
Firma, zamandan tasarruf etmek adına araç teslimi yapması için vale hizmetini kullanmaktadır. Bu hizmet ile araç sahibi, servise gelmeden hızlı bir şekilde aracı servise yönlendirmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirecek elemanlar her model aracı kullanabilen elemanlar arasından seçilmiştir. Elemanlar aracın güvenliğinden sorumlu kişilerdir.  Bu anlamda servis, hem güveni hem de kaliteli hizmeti sunmak adına 7/24 aktif olarak çalışmaktadır.

Servis Ücreti
Servis ücreti konusunda belirlenmiş bir fiyat aralığı yoktur. Çünkü fiyat belirlenmeden önce araçların ayrıntılı olarak kontrol edilmesi gerekir. Yetkililer tarafından kontrol edilen araçların, hasarı tespit edildikten sonra fiyat bilgisi verilmektedir. Aracın marka ve modeli aynı olsa dahi bakılan tek şey hasarın ne olduğudur. Bu anlamda ücretler ile ilgili doğru bilgi için servise başvurulmalıdır.

İzmir Opel İletişim Ve Hizmetler