İzmir Skoda Servisi

İzmir Skoda Servisi

İzmir Skoda servisi, her model Skoda aracın iç ve dış genel bakımlarıyla ayrıntılı olarak ilgilenen bir araç bakım servisidir. Servisin içerisinde sunulan hizmetler ve bu hizmetleri sunan personele yönelik geliştirilmiş olan birçok kriter ve avantaj mevcuttur. Bu kriterlerin başında ise personel ve araç-gereç donanımının geldiğini söylemek mümkündür. İzmir oto servis işlemleriniz için sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.
Servis, araç sahiplerine her türlü kolaylığı sunmaktadır. Bu kolaylıklar genel anlamda zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Bunlar;

  1. Bilgisayar destekli cihazların kullanılması
  2. Araçların servise getirilmesi için aktif olarak çalışan servis vale hizmeti şeklinde özetlenebilmektedir.

İzmir Skoda Servisi

İzmir Skoda Yedek Parça Hizmeti

İzmir Skoda Yedek Parça Hizmeti

Yedek parça, araçlarda işlevini yitiren parçaların yerine takılan yeni parçalardır. Takılan bu parçalar ile araç eski görüntüsüne ve hızına kavuşmaktadır. Yedek parça hizmeti, pek çok Skoda marka aracın aldığı hizmetlerden biridir. Ancak yedek parça konusunda dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar;

  1. Yedek parça yetkili Skoda servisine taktırılmalıdır.
  2. Yedek parça taktıracak araç sahipleri, Skoda firma standartlarına uygun olarak üretilmiş orijinal parçaları tercih etmelidir. Çünkü araca takılan sahte parçalar, aracın satış aşamasında değer kaybetmesine sebep olacaktır. Bununla birlikte aracın garanti kapsamından çıkmasını da beraberinde getirecektir.
  3. Yedek parçayı süs için taktırmak isteyen araç sahipleri, araç ile uyumlu parçaları tercih etmelidir. Çünkü araçtan daha büyük veya daha küçük bir parçanın araca takılması durumunda aracın performansı olumsuz anlamda etkilenmektedir. 

İzmir Skoda Yedek Parça Hizmeti

İzmir Skoda Servis Ücreti

İzmir Skoda Servis Ücreti

Skoda servis, her model Skoda araca hizmet veren geniş bir yetkili servistir. Servise gelen araçların geliş sebepleri birbirinden farklıdır. Kimi araç sadece bakım hizmeti almaya kimi araç ise arıza onarımı sağlamak için servise gelmektedir. Her aracın geliş sebebine göre ücretlendirmeler yapılmaktadır. Bu anlamda servisin önceliği hasarı tespit etmektir.

İzmir Skoda Servis Ücreti

En Yakın Skoda Servisi

En Yakın Skoda Servisi

İzmir Skoda servisi, her model Skoda aracın bakım ve onarımından sorumlu yetkili servistir. Servis üzerinde her türlü bakım hizmeti son teknoloji ekipmanlar ile verilmektedir.  Bu anlamda araçlar için servis seçimi yaparken marka model bilgisi olup olmadığına bakılması gerekmektedir. Araçta oluşmuş veya oluşabilecek her hangi bir arıza sonucunda en yakın Skoda servisine başvurulmalıdır. İzmir Araç Periyodik bakım çalışmalarımızda sizlere Bosch Car Service kalitesini sizlere sunuyoruz.

En Yakın Skoda Servisi