İzmir Toyota Servisi

İzmir Toyota Servisi

İzmir Toyota servisi, İzmir’in her ilçesine aktif olarak hizmet veren bir araç yetkili servisidir. Servis, içerisinde geniş bir bakım ünitesi vardır. Bu bakımların devamlılığı uzman kadro ile gerçekleştirilmektedir. Serviste araçların iç ve dış bakımları sırasında son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılmaktadır. 
Serviste kullanılan son teknoloji ekipmanlardan en önemlisi bilgisayar destekli cihazlardır. Kullanılan bu cihazlarla aracın arıza ve hasarı kısa bir süre içinde tespit edilmektedir.  Bu cihazın kullanılması ile hem bakımlar hız kazanmakta hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Bu da servisin araç sahiplerine sunmuş olduğu hizmet avantajlarından biridir. İzmir oto Periyodik bakım çalışmalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Toyota Servisi

İzmir Toyota Yedek Parça

İzmir Toyota Yedek Parça

Yedek parça, aracın eskiyen ve işlevini kaybeden parçalarının yerine takılan yeni parçalardır.  Araca takılan yeni parçalar ile araç eski hızına ve performansına kavuşmaktadır. Ancak yedek parça taktıracak araç sahiplerinin dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar;

  1. Yedek parça Toyota yetkili servisine taktırılmalıdır.
  2. Yedek parça araç ile sorunsuz bir şekilde çalışacak uyumlu parçalardan seçilmelidir. Aracın mevcut parçasından daha büyük veya daha küçük bir parçanın araca takılması aracın performansının olumsuz anlamda etkilenmesine sebep olmaktadır.
  3. Yedek parça Toyota firma standartlarında üretilen orijinal parçalardan seçilmelidir. Çünkü araca takılan sahte parçalar, aracın piyasa değerini düşürmektedir. İzmir oto servisi orjinal yedek parçalar kullanır.

İzmir Toyota Yedek Parça

İzmir Toyota Servis Ücreti

İzmir Toyota Servis Ücreti

Servis, ücreti araçların hasarına ve arızasına göre değişiklik göstermektedir. Araçlar aynı marka ve aynı model diye aynı ücretlendirmeye tabi tutulmamaktadır. Bu anlamda servisin önceliği, aracın hasarını tespit etmektedir. Hiçbir servis aracı ayrıntılı olarak taramadan bir fiyat belirtmez.  Çünkü bu doğru değildir. Sonradan ortaya çıkacak hasarların göz önünde bulundurulması ve doğru bilginin sağlanması açısından bakım aşamalarından sonra fiyat belirtilmektedir. İzmir Oto Servis olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde araçlarınıza sorunsuz servis hizmeti sunmaktayız.

İzmir Toyota Servis Ücreti

En Yakın Toyota Servisi

En Yakın Toyota Servisi

Toyota servis, her model Toyota aracın bakım ve onarımından sorumludur. Serviste verilen bu hizmetlerin tamamı son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Servis konusunda dikkat edilmesi gereken durum, daha önce Toyota marka ve model araçla çalışmamış bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Araçta oluşmuş en küçük hasar ve arıza en yakın Toyota servisine başvurulmalıdır. İzmir araç kış bakımı

En Yakın Toyota Servisi